Sold
2009 Lexus LS 460L Luxury
| Stock Number: | 100022 |
| VIN Number: | JTHDL46F695000580 |
| Mileage: | 130,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 4.6-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Dodge Challenger SXT Plus
| Stock Number: | 100026 |
| VIN Number: | 2C3CDZBGXFH708331 |
| Mileage: | 113,000 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK AND WHITE |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 KIA Optima LX
| Stock Number: | 100025 |
| VIN Number: | 5XXGT4L32LG444759 |
| Mileage: | 125,771 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | PURPLE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Audi A7 Premium
| Stock Number: | 100026 |
| VIN Number: | WAU2GAFC1FN049874 |
| Mileage: | 115,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Quattro 3.0-T |
| Exterior Color: | GRAY |
| Interior Color: | BROWN |
| Drivetrain: | Quattro |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Mercedes-Benz M-Class ML350 4MATIC
| Stock Number: | 100030 |
| VIN Number: | 4JGDA5JBXEA292183 |
| Mileage: | 81,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | BROWN |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Infiniti QX60 Base
| Stock Number: | 100031 |
| VIN Number: | 5N1AL0MN7FC540952 |
| Mileage: | 113,317 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Mercedes-Benz C-Class C250 Luxury
| Stock Number: | 100032 |
| VIN Number: | WDDGF4HB1DR269609 |
| Mileage: | 110,650 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Nissan Sentra S
| Stock Number: | 100032 |
| VIN Number: | 3N1AB7AP9JY209606 |
| Mileage: | 98,000 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | CVT |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SFI DOHC 16V |
| Transmission: | CVT |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Subaru Outback 2.5i Limited
| Stock Number: | 100035 |
| VIN Number: | 4S4BRCJCXD3230444 |
| Mileage: | 127,000 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | blue |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L H-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Tahoe LTZ
| Stock Number: | 100036 |
| VIN Number: | 1GNSCCKC4FR147068 |
| Mileage: | 144,000 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | black |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact Gulf Coast Financing
6829 N ELDRIDGE PKWY
Houston, TX 77041
Phone: 713-933-7776
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2017 Cadillac XTS
130,110 miles | Sold
2018 Ford Transit
138,050 miles | Sold
2017 Porsche Macan
89,000 miles | Sold
TESTIMONIALS
-
Sanampreet Singh - Lake Charles LA
Copyright © Gulf Coast Financing
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing



