Sold
2012 Volvo C70 T5 Premier Plus
| Stock Number: | 10000028 |
| VIN Number: | YV1672MC1CJ125510 |
| Mileage: | 108,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Convertible |
| Exterior Color: | RED |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-5 DOHC 20V Turbo |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Mini Paceman S
| Stock Number: | 1000024 |
| VIN Number: | WMWSS5C54DWN49286 |
| Mileage: | 114,210 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | HATCHBACK |
| Exterior Color: | RED |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.6-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Honda Civic LX
| Stock Number: | 10000025 |
| VIN Number: | 2HGFG3B59FH512278 |
| Mileage: | 143,502 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chevrolet Camaro 2LT
| Stock Number: | 10000030 |
| VIN Number: | 1G1FD1RS5G0192303 |
| Mileage: | 82,200 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | COUPE |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BROWN |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Toyota Sienna XLE
| Stock Number: | 10000032 |
| VIN Number: | 5TDYK3DC1DS330106 |
| Mileage: | 177,000 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | VAN |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 EFI DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Jeep Wrangler Unlimited Freedom Edition
| Stock Number: | 1001 |
| VIN Number: | 1C4BJWDG5FL593913 |
| Mileage: | 136,200 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Hyundai Azera Limited
| Stock Number: | 101 |
| VIN Number: | KMHFH4JG2EA388318 |
| Mileage: | 159,000 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Toyota Avalon Limited
| Stock Number: | 102 |
| VIN Number: | 4T1BK36B26U064597 |
| Mileage: | 169,000 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | GOLD |
| Interior Color: | TAN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Toyota Camry SE
| Stock Number: | 103 |
| VIN Number: | 4T1BF1FK6FU043597 |
| Mileage: | 140,166 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | GRAY |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Infiniti QX60 Luxury
| Stock Number: | 1005 |
| VIN Number: | 5N1DL0MN3KC504506 |
| Mileage: | 38,900 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
Sold
View Details
Contact Gulf Coast Financing
6829 N ELDRIDGE PKWY
Houston, TX 77041
Phone: 713-933-7776
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2014 Ram 1500
138,000 miles | Sold
2018 Ford Flex
126,300 miles | Sold
TESTIMONIALS
-
Sanampreet Singh - Lake Charles LA
Copyright © Gulf Coast Financing
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing



